| Toni1p000 a întrebat:

Salut.Vreau sa îmi bag niște bani pe card la banca Transilvania, la mine în sat este un bancomat bt.As vrea sa știu dacă pot depune bani la el. Niciodată nu m-am uitat când am scos bani și sa nu ma duc degeaba ca e cam departe.Multumesc de răspuns.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred sa ai asemenea bancomat in sat. La mine in oras este unul singur.

| Catrice a răspuns:

Pai dacă tu nu știi cine altcineva sa știe. Stai sa vad în glob dacă bancomatul tău accepta brb

| Hyperion7 a răspuns:

Din câte știu eu, chestia asta e la bancomatele din sucursalele băncilor, cel puțin la BRD așa e, nu știu însă cum o fi la bt.
Din câte vad pe net nu ai acesta posibilitate.

| MarianWLF a răspuns:

Banca transilvania nu are momentan depunere, doar la ghiseul unei surcursale poti face asta. Singurele banci cu aceasta optiune sunt momentan ing, brd si bcr.

| Salontanul a răspuns (pentru MarianWLF):

La mine in oras nu este sucursala ci agentie si se pot depune bani. E adevarat la un singur aparat din trei, dar se poate.

| Catrice a răspuns (pentru MarianWLF):

Dai cu eronat când nici nu știi pe ce lume trăiești.
Exista bancomate care accepta și care nu, depinde unde sunt situate dar ce sa știe romanul.

| darrio2007 a răspuns (pentru MarianWLF):

Gresit. Are si BT bancomate pentru asa ceva.