| Andri123 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar saptamana viitoare de pe woomie,niste ghete de fotbal nike mercuriala, la pretul de 180 de lei.Inainte sa dau comanda am o intrebare, acceast site este de incredere? Ma refer daca produsele sunt de calitate.Multumesc! Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Da, este de incredere, iar produsele sunt de calitate. Mi-am cumparat o racheta si o geanta de tenis. Problema la mine a fost ca au ajuns cam tarziu, insa am fost foarte multumit de ele.

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Sunt foarte de calitate produsele lor. Mama mea numai de acolo comanda si este foarte multumita.
Poti cumpara linistit!