| ShadesBeauty a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc un job la domiciliu, pe calculator preferabil, pentru a castiga ceva bani in plus. Am deja un job full time la birou dar stau cu chirie si asta imi mananca aproape toti banii fara sa-mi lase mare lucru sa economisec.

Va rog mult, idei, ceva?

Multu anticipat!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?
programare, seo, webdesign, macar limba engleza o stii foarte bine?

| ShadesBeauty explică (pentru suntserios):

Din pacate la web nu ma pricep. Engleza insa stiu. Multumesc.

| suntserios a răspuns (pentru ShadesBeauty):

Cauta pe site uri de freelancer persoane care doresc sa le scrii articole, sigur ai sa gasesti

| Naidure a răspuns:

Ce zici muncesti pentru mine de acasa vb pe mes id andru.luci

| ShadesBeauty explică (pentru Naidure):

Da, daca imi dai mai multe detalii...mersi, am sa-ti dau add.

| myself405 a răspuns:

Citeste cu atentie de aici: http://inscriereorif.no-ip.org/splash/bani-pe-net.html Sper ca ti-am fost de ajutor.

| spnr1 a răspuns:

Salut, talkfusion.com este o companie din SUA unde poti face bani buni indiferent daca ai studii superioare sau nu... daca te-ar interesa scrie...(talkfusions11@gmail.com)