| Banidelazero a întrebat:

Vreau sa plec in Germania sa lucrez si pe publi24 am vazut multe anunturi pentru necalificati cu salariu in jur de 1300 euro, 1 masa si cazare gratis. Nu percep taxe si comisioane la plecare etc.
Vreau sa-mi spuneti din experienta cat de serioase sunt aceste anunturi? Cat de mult risc cu ele caci vreau sa plec cat mai repede si sa raman acolo, iar un salariu de 1000 euro pentru necalificati ca si distribuitor marfa sau ceva mi se pare de necrezut.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi tu ca 1000 euro e de necrezut ca viata in Germania nu e la fel de ieftina iar cazarea aia gratisa probabil e la un loc cu alti 10-15 muncitori

| Banidelazero explică (pentru suntserios):

Poti sa-mi dai ceva exemple?big grin