| Karina_Briana_2000 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb daca stie cineva de unde pot sa cumpar, Covoare,lenjerii fake tip : Versace, Chanel, Gucci... la preturi ieftine, daca cunoasteti pe cineva anume sau stiti ceva de unde pot sa cumpar...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la piata, de pe tarabe.

| REMiXDJ a răspuns:

Cauta pe net cu Google cum arata original etichetele si emblemele de firma de la rahatii astia de Versace, Chanel, Gucci, etc., faci si tu etichete si embleme la fel(sau le cumperi ca sunt pe net ieftin de vanzare contrafacute), le cosi pe covoare si pe haine cumparate ieftin si le vinzi apoi cu pret foarte mare ca fiind originale la fraieri.Un prieten de al meu din Constanta face bani frumosi in sezon vara vanzand tricouri cumparate de la chinezi in cantitate mare din Bucuresti cu tot felul de modele la care le coase la masina de cusut etichete de firma si le vinde apoi la fraieri = un tricou minim 50 lei, preturi intre 50 lei si 150 lei.La angto tricourile sunt cam 10 - 20 lei.La blugi la fel - le coase etichete smechere americane, la unele modele le pune si acel dollar metalic din alama pe buzunare la spate pe blug cu capse si vinde blugul ca fiind original US Dollar de firma (etichete, embleme, etc. de pus pe haine se cumpara de pe net modele smechere si frumoase care iau ochii la fraieri in cantitati mari si sunt ieftine).Iei un blug cu 50 - 80 de lei maxim, pui etichete, embleme pe el si al vinzi apoi cu de 4 - 6 ori pretul.Asa se face.