| alex19051988 a întrebat:

Mie imi trebuie sa fac bani muncind acasa pe calculator nu pe teren. Orice site sau program care iti transfera banii in contul tau pe care ai muncit stand cateva ore in fiecare zi. Ar fi super daca a-si gasi joburi muncind acasa pe calculator gen traducator, promovare site-uri, editare articole, moderator etc. Sunt fel si fel joburi in care poti face singur bani fara sa stii multa programare sau ti-ar putea arata acea persoana care te plateste ce ar trebui sa faci pe acel site sau program, iar tu sa respecti cu sfintenie acele indicatii in fiecare zi.

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

OK momentan ti-am trimis invitatii pe askGFK pe revista NOINU si pe Trivago siteurile de unde eu am luat deja banuti! Dupa ce-ti faci conturile da-mi de stire pe thegreatestacdcfan@yahooo.com cu ce te pot ajuta! big grin

14 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

OK si care este intrebarea!?!?!

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

Toate metodele posibile de pe internet in care poti face bani muncind direct de acasa.

| MoneyMoney a răspuns (pentru alex19051988):

Daca-mi dai o adresa o sa-ti trimit (pentru inceput) doua invitatii: una pe Trivago unde eu am luat deja 385 lei si una pe GSK!

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

Adresa mea de e-mail este alex19051988@yahoo.com Poti sa imi dai toate linkurile tale unde crezi ca acele site-uri si programe te platesc pentru munca si orele petrecute pe calculator.

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

Eu am primit invitatii pana acum doar de la Trivago.

| MoneyMoney a răspuns (pentru alex19051988):

Vin si celelalte poate mai greu dar viin! Sa-mi spui daca au ajuns azi! happy

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

Nici ieri nu mi-au venit nici o invitatie pe e-mail.

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

O sa mai vina candva aceste invitatii pe e-mail ca a trecut deja cateva zile.

| MoneyMoney a răspuns (pentru alex19051988):

Am mai dat azi odata invitatile sper sa vina astept semn de la tine!

| alex19051988 explică (pentru MoneyMoney):

Nu am primit nici pana acum nimic pe e-mail. Ar trebui sa contactezi acele site-uri sa vezi ceva probleme sau eroare are ca nu poti trimite invitatii pe e-mail.

| MoneyMoney a răspuns (pentru alex19051988):

OK momentan ti-am trimis invitatii pe askGFK pe revista NOINU si pe Trivago siteurile de unde eu am luat deja banuti! Dupa ce-ti faci conturile da-mi de stire pe thegreatestacdcfan@yahooo.com cu ce te pot ajuta! big grin

| MoneyMoney a răspuns:

EXACT! big grin Cine a zis ca trebuie sa mergi "in teritoriu"? Astea-s siteuri de facut bani online man!

| itsokdude a răspuns:

Http://cumsafacibanii.blogspot.com/ - 3 modalitati, eu le fac pe toate 3 :D SUCCES!

| FunMaker a răspuns:

RobertCodescu as dori si eu invitatii pe Trivago si pe GSK...dar sa fie sigur nu tepari

| FunMaker a răspuns:

RobertCodescu as dori si eu invitatii daca vrei sa-mi dai pe Trivago, askGfk si NOINU.pls