| Antonies a întrebat:

Cum poți face bani pe internet? Îi aud pe unii că fac bani stând acasă.
Știu că sunt unele site-uri unde completezi task-uri zilnice și primești niște bănuți iar apoi îi poți scoate la o sumă stabilită de ei. Știți un asemenea site?

Răspuns Câştigător
| Antonies explică (pentru TheWhiteDemons):

Ești sigur că merge?

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru Antonies):

E un site cu peste 2 mil de membri si daca nu esti sigur cauta nr de tel.si contacteaza-i

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti face sa faci banii dar azi concurenta e mare si nu prea castigi ceva, cauta un loc de munca real, multe sunt tepe, vrajeli

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care zic ca fac bani din site uri de genul ori mint, ori pentru ei bani inseamna cativa $ scosi odata la cativa ani.

Ce stii sa faci pentru banii aia de pe internet?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sau mai bine investesti. Cumperi actiuni la diferite firme mari, unde stii ca nu vor putea scadea. Spre exemplu la Tesla. O actiune la Tesla costa undeva la 100$. (asta era in decembrie 2016). Acum, actiunile s-au triplat, ceea ce inseamna ca ai scoate aproape 400$.

Răspuns utilizator avertizat
| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
http://www.exprim.ro/

| Veltorb a răspuns:

Binatex

| Sebi0192 a răspuns:

Poti sa faci usor bani stand cu pcu pornit si faci bitcoin doar ca ai nevoie de o placa video buna ca sa foloseasca multe resurse un cablu care sa il agheti la un stalp de electricitate si mult curaj. Poti cauta tutoriale si alte chestii deapre asta