| Xenoverse a întrebat:

Am cont pe superbet, oare as putea sa pariez si in timpul meciului? Adica sa pariez pe acel meci dupa ce a inceput sau numai inainte de meci?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Poți să faci ambele dacă ai cont la Superbet și ai bani în cont.Din contra, Superbet a lansat și recent opțiunea cashout pentru a închide un pariu când dorești, dar această opțiune nu este valabilă pentru toate tipurile de pariuri.

MULT NOROC!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pariurile se incheie cu 2-3 ore inainte de inceperea meciului, fiind imposibil sa mai poti paria dupa aceea.

| Holiday a răspuns:

Pentru unele evenimente exista si varianta de pariu live.

| Sn4k3 a răspuns:

Pariu live se numeste. Te-ai uitat putin pe aplicatie/site sa vezi ce e pe acolo laughing?