| coosmin24 a întrebat:

Vreau sa imi fac un card ( un cont ) la o banca si as vrea sa stiu unde este cel mai bine sa fac, unde sunt costurile cele mai ieftine / de intretinere.administrare. Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand ING, doar 3 ron administrare cont, fara comisionane de extragere sau interogare, dar si putine bancomante

| Daniel_Blaga_1994 a răspuns:

Tiriac Bank - costuri zero la retragere bani - daca vrei si mobile banking 2ron / luna

| Elena_Anghel_1994 a răspuns:

Daca esti student cel mai recomandat ar fi la ING(are costuri zero la retragere, interogare etc) sau ar mai fi si varianta cu Banca Transilvania