| Genti_Duals_1994 a întrebat:

Salutare, am si eu produsele publicate pe eMAG, dar doresc sa renunt la orice fel de parteneriat pentru. ca sunt foarte neseriosi, operatorii marketplace nu raspund cate 3-4 zile la telefoane, comisioane foarte mari.
Cum pot face sa iau legatura cu dansii undeva mai sus de operatori, de 3 zile tot incerc sa scap de ei si nu pot pentru ca nu stiu cum exact.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai contract incheiat cu ei, atunci citeste contractul, in el ai detaliile de contract al conducerii firmei si trebuie sa iei legatura cu ei.
Operatorii sunt doar simplii angajati, nu au putere de decizie in privinta contractului.