| wowmentol2 a întrebat:

Salutare.

Stie cineva vreun site in care poti investi bani?
Gen marksman? Gen sa investesti si sa primesti venit pasiv. Va rog daca stiti si le-ati folosit sa-mi scrieti.
Rog seriozitate, doar raspunsuri de la oameni care chiar stiu despre ce vorbesc

5 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Etoro. Urmărește l pe Zmenta pe Facebook sau intra pe grupul lui de Telegram.

| S8N a răspuns:

EToro are reputatie destul de buna, poti sa faci si Social Trading si Forex pe langa stock trading, si ai 0% comisie.
www.etoro.com daca esti interesat.

| Catalin77945 a răspuns (pentru S8N):

Pe EToro poti pierde foarte usor...

| S8N a răspuns (pentru Catalin77945):

Pe orice pierzi foarte usor. Cam pe toate brokerurile majoritatea trade-urilor ies in pierdere, dar eToro are o rata destul de buna in comparatie cu altele.

| wowmentol2 explică:

Eu ma refer la site-uri gen sa bagi bani sa nu faci nimic si sa-ti dea o dobanda, cum sunt bancile in realitate. Asa e si marksman si comextrades pe net dar vreau si altele