| Iamnitchi_Mihai_1987 a întrebat:

Salutare Prieteni.Am un cont de paypall si am retras o suma de bani ieri intr-un cont personal de la banca transilvania confirmat de paypall.Ii voi primi oare? Am citit undeva ca trebuie sa imi mai fac cont nu stiu unde sa pot retrage in cont bancar de pe paypall. Poate ma poate lamuri cineva.Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă i-ai retras deja, ei sunt în drum spre tine, în circuitul electronic dintre Paypal și BTR. Acesta poate să nu fie direct așa că banii vor apare în cont poate peste câteva zile. După ce ajung la tine în cont poți să îi scoți sau să îi utilizezi în mod obișnuit fără nimic în plus.

| Iamnitchi_Mihai_1987 explică (pentru sadrian46):

Faza e ca nu i-am retras pe card. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iamnitchi_Mihai_1987):

Esti sigur? Spre exemplu eu daca am pe card sa zicem 600 ron, si ma duc sa cumpar ceva de la magazin de 200 ron. O sa-mi apara cand intru pe internet banking. Suma totala 600, si mai jos Bani de cheltuit sau nu mai stiu exact, ceva de genu, acolo scrie disponibili 400. Si la pending transactions imi apare aia 200 si unde i-am cheltuit.
Dar la prima suma imi arata tot 600.

3 răspunsuri:
| EuAsaCred a răspuns:

Dami si mie 2 euro pe paypal. Abia mi-am facut si eu un cont de vre 4 luni si presupun ca nu merge.
ADRESA PayPal : yoo. elg13@yahoo.com
Multumesc!