| AndreiSadMan a întrebat:

Salutare, sunt student in Brasov si programul pe care il am la facultate nu imi permite sa muncesc prea mult, am auzit ca sunt locuri de munca ce pot fi practicate de acasa pe calculator, ar fi minunat deoarece as avea timp sa vorbesc si cu cei dragi. Problema mea este ca nu inteleg cum se procedeaza, cu cine trebuie sa vorbesc si care sunt pasii sa pot ajunge in a munci astfel? Cu cine trebuie sa vorbesc, ce trebuie sa fac exact. Multumesc anticipat, sper sa primesc un raspuns pozitiv.

Răspuns Câştigător
| Raven999 a răspuns:

Buna. Prima data fa-ti cont aici http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c. Acum urmeaza explicatiile : primesti taskuri in fiecare zi doar ca trebuie sa verifici destul de des (n-o sa primesti prea multe pentru ca e posibil sa verifici prea tarziu si sa fi facut altcineva tasku). Ce inseamna task? de exemplu te pun sa cauti pe google un cuvant, sa intri pe un anumit site, citesti cu atentie site-ul, si raspunzi la anumite intrebari puse de ei (asa te verifica ca ai intrat cu adevarat pe acel site). Nu e greu deloc. Banii se scot la 50 de dolari, sunt multe dovezi pe net ca platesc.singura problema e ca faci bani destul de greu pentru ca nu primesti prea multe taskuri, decat daca intri foarte des pe zi. Vei primi si un link de afiliere, adica iti poti crea echipa ta, cu cati ai mai multi angajati cu atat primesti mai mult (daca angajatul tau face un task vei primi si tu 0.5 dolari). Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Nikniko a răspuns:

Poți să ți faci cont pe site ul asta si faci bani doar jucandu-te te cu niste numere;) http://totmoney.club/306509641339/