| Ionut7743 a întrebat:

Salut
Sunt student si programul de la facultate nu imi permite sa ma angajez part-time.
As dori sa stiu ce joburi se pot face de acasa, de pe calculator, cu un program flexibil (gen 2 ore de dimineata, 2 - 3 ore seara, in functie de cum imi permite facultatea ca am un program destul de ciudat), pentru studenti (anul 1)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi sa faci online ca să fii plătit?

| Ionut7743 explică (pentru suntserios):

Pai eu vreau sa vad ce joburi exista online ca sa stiu ce cunoștință sunt necesare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cauti pe site-uri de freelancing joburi. De exemplu daca ai fi la o facultate de it ai putea sa programezi o ora doua si esti destul de bine platit pe treaba asta, sau daca esti bun la desen ai putea sa te angajezi tot pe un site de asta de freeelancing si sa desenezi pe bani, dar mai sunt multe altele pe care le poti face. Ui-te niste site-uri de freelancing pe care te pot uita:
https://www.fiverr.com/
https://www.freelancer.co.ro/
https://www.upwork.com/

| Ionut7743 explică (pentru anonim_4396):

Am sa ma uit pe aceste site-uri
Eu am mai cautat pe net joburi de facut de acasa de pe calculator dar nu am gasit.
Din pacare nu sunt la it. Sunt la unefs la kinetoterapie

| BeatriceMaria98 a răspuns:

Poti medita ( de acasa ) la o materie pe care o cunosti foarte bine. Eu spre exemplu sunt la limbi straine si meditez la engleza. Sau poti alege un job care sa iti permita sa lucrezi in weekend

| Ionut7743 explică (pentru BeatriceMaria98):

Asta cu meditatul nu e o caracteristica foarte buna a mea... sad
Nu am rabdarea necesara sa stau sa explic si mai ales aceeasi chesit de mai multe ori. Mersi oricum