| Svirleaalex a întrebat:

Salutare T.p.u am 22ani si ma tot chinui sa obtin un imprumut de 2000lei si nu imi da nimeni nici I.F.N urile si nici-o banca le-am solicitat pe toate... Exista cineva dispus sa ma ajute sau imprumute cu aceasta suma? Am mare nevoie urgent de banii acestia pentru a face o operatie la ochiul drept.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă cazul este autentic, apelează la fundații de ajutorare. Oamenii de la fundație vor cerceta cazul să vadă dacă este autentic, iar dacă este, te vor ajuta.

| Svirleaalex explică (pentru anonim_4396):

Da... Ms mult ce sa zic mersi de ajutor care vrea sa doneze orice suma o poate face sau sa ma imprumute la

| Svirleaalex explică (pentru Svirleaalex):

RO43BTRLRONCRT0353146201

| ee a răspuns (pentru anonim_4396):

Enumera cel putin o fundatie de acest tip!

8 răspunsuri:
| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Daca ochiul stang e bun mai amana.

| ee a răspuns:

Provident

| Svirleaalex explică (pentru ee):

Credeti ca imi ofera?

| danutz2006 a răspuns:

Daca nu ai nici un venit cu care sa garantezi acest imprumut atunci nici o institutie financiara sau non-financiara nu iti va dea acest imprumut.
Singira solutie ramasa ar fi in acesta situatie sa apelezi la o fundatie de intr-ajutorare.

| Svirleaalex explică:

RO43BTRLRONCRT0353146201 ma puteti ajuta aici