| alexxx123z a întrebat:

Am nevoie urgent, mai exact maine de suma de 1500-2000lei. Cum as putea imprumuta, de la ce banca tinand cont ca am 19 ani si sunt student, fara nici un venit. Si bani sa mii dea pe loc. Am card doar la ING, dar acolo nu se poate

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti pentru ca nu ai contract permanent nici 1 an vechime la servici

| darrio2007 a răspuns:

In conditiile date de tine doar o rudă apropiată te poate ajuta. Nici o bancă nu iti va acorda imprumut.

| Catrice a răspuns:

Fura. Sparge o banca. Folosește și tu metoda accidentul.
Asta pe lângă cele de mai sus.

| alina2k18 a răspuns:

Nici o banca nu iti da fara nici un venit... Cum zise colegu, baga la amanet ce ai sau vinde.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banca nu îți împrumută dacă nu ai nici un venit. Bagi la amanet tot ce ai :aur, telefon, SMART TV, Laptop, autoturism dacă ai...

| Uzzinel a răspuns:

Salut! Din păcate nu prea se poate. Orice banca sau instituție de genul asta, îți cere să justifici, că lucrezi.Și oricum, cele care dau creditele mai ușor, nu ți le as recomanda.(te jupoaie)