| AndreySebY123 a întrebat:

Salutare! Știe cineva dacă pot plăti cu PayPal fără sa am un card atașat la la cont? Sau dacă pot sa pun banii pe paypal de la aparatele acelea electrice care se găsesc prin diferite

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, căci ai nevoie doar de emailul care este atașat contului ei de Paypal.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Să plătești unde? Sunt situri care acceptă plata prin Paypal. 2. Nu poți.

| AndreySebY123 explică (pentru sadrian46):

De exemplu sa trimit niște bani unei persoane prin pay pal. Pot face asta dacă nu am un card adăugat la contul de paypal?

| sadrian46 a răspuns (pentru AndreySebY123):

Da, căci ai nevoie doar de emailul care este atașat contului ei de Paypal.

| Wr3nch a răspuns:

Poti plati pe orice site care accepta paypal.

Poti scoate si fara card, dsr ai neaparat nevoie de cont bancar, transferi in cont si faci extragere la banca.