| Fin955 a întrebat:

Salutare TPU, acum câteva zile am mai scris un articol aici, și totuși am revenit iar.
În ultimul articol vorbisem despre,, Marketing Online ".
Am înțeles unele lucruri dar sunt nelămurit cu altele.
1. În primul rând aș vrea să știu cum îmi pot face colaboratori, aici rămâne un semn de întrebare.
2. Cum mă pot afilia cu producători de en-gros?
3. Cum pot vinde produsele altora pe magazinul meu online, fără a folosi banere, sau tot felul de reclame, mă refer fără a deranja clienții mei cu tot felul de reclame care te redirecționează pe anumite pagini, și care nu rezultă ceea pe ce-au dat click.
4. Eu nu am produse deloc, și totuși vreau să deschid magazinul online, vreau doar să vând produsele altora pentru a primi un comision atractiv, și cu timpul să ajung să am eu însumi produsele mele, și afiliere cu anumite firme.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai scris un articol despre marketing, ai pus doar o intrebare.

1. Colaboratori pentru ce? Exista platforme de marketing afiliat pe care te poti inscrie si le poti folosi. Vezi profitshare.ro

2. Cum ziceam mai sus.

3. Site ul pe care prezinti produse il faci fix cum vrei tu, cu bannere, fara bannere, cu link uri aiurea, fara link uri aiurea.

4. intrebare aici e?

| KlArt a răspuns:

Asta-i întrebare de 1.000.000 €! Vrei să-ți dăm aici rețeta banilor?!

| Fin955 explică:

Dă-mi un alt mod de contact, nu am modalitate să te apelez telefonic, aștept o adresă de e-mail.