| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salutare TPU!
Am câteva întrebări în legătură cu card de PayPal Debit Card.
1. Ce fel de plati pot face cu el?
2. Pot plăti on-line?
3. Pot plăti NFC?
4. PayPal Debit Card este fizic sau e doar in aplicație?
5. Ce documente sau ce îmi trebuie pentru a face unul?
6. Cum se primește acesta?
7. Care sunt taxele pentru un asemenea card?
8. Ce limitări are?
Adică cat pot extrage, transfera etc.
9. Cat timp e valabil?
Care este diferența dintre un card debit la PayPal MasterCard și Visa?
Și ce vor mai exact sa insemne aceste lucruri MasterCard și Visa?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este inutil sa-ti raspudnem la toate intrebarile astea odata ce tu NU ai 18 ani impliniti si NU esti eligibil legal sa iti faci cont de Paypal sau card de paypal.

| Anonimul151 a răspuns:

Ai mai pus aceeași întrebare acum câteva zile și ți am răspuns.

| Lucaaragiale23 explică (pentru Anonimul151):

Scuze dar mai răspunde odată daca nu te superi să mă lămuresc mai bine

| Lucaaragiale23 explică:

Și cel mai important se poate folosi acest tip de card la afaceri ca trading?
Și să scot banii pe el?
In general merita un astfel de card?

| Lucaaragiale23 explică:

Și tot odată daca n-am contul verificat și fac un card de-asta și îl adaug in aplicație îmi va verifica cardul?