| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, m-a rugat tata sa ii platesc facturile cu cardul lui de la ING dar am o problema, atunci cand trebuie sa primesc notificarea pentru a autoriza plata imi spune sa introduc o parola, dar ce parola mai exact? Acum cateva luni cand i-am mai platit facturile nu imi cerea nicio parola pentru a autoriza plata, el mi-a spus ca nu stie nimic de nicio parola, am incercat sa introduc parola care o cere la autentificare in aplicatie, aceea de 5 cifre dar nu merge, despre ce parola e vorba si cum as putea sa o resetez?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mearga tatal tau la ing cu buletinul ca el este posesorul cardului si sa i intrebe pe ei posibil este o eroare de sistem si sa i dezactiveze ei, sau daca ei au vazut ca altcineva utilizeaza cardul lui l au blocat.

| sierra1 a răspuns:

S-au schimbat regulile, mai nou e cerută și o parolă, taică-tău trebuie să știe despre ce e vorba