| 1mp3r4t0r3 a întrebat:

Salutare TPU! Sunt angajat de 3 ani in invatamantul de stat si pana acum 3 luni am fost angajat pe un post provizoriu. In luna mai sau iunie, am primit pe cardul de vacanta sodexo doar 1000 de lei din cei 1450 cat trebuia sa primesc, pe cand cei ce sunt pe post definitiv au primit suma integrala. Am intrebat in repetate randuri la secretariatul scolii unde lucrez cand voi primi si restul de bani si nimeni nu stie nimic.,, cand va da ministerul, noi nu stim,,.Are cineva idee cand se vor da si restul de 450 de lei? Multumesc anticipat! DAU FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În anii trecuți ai primit toată suma?

| 1mp3r4t0r3 explică (pentru Frank51):

Da, am primit intotdeauna toti banii. Anul asta, nu imi pot da seama ce se intampla.