| edy1thebest a întrebat:

Salutare Tuturor! Am tot citit pe net si am auzit ca prin intermediul internetului se pot face bani! Adica, spre exemplu eu am o emisiune online, un blog, un site sau orice alt ceva, am inteles ca cei de google dau bani in functie de numarul vizitatorilor. Acum, am tot auzit treaba asta, dar nu m-am lamurit in legatura cu ceva: Prin ce metoda intri in posesia banilor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de macat 15.000 - 20.000 vizitatori unici zilnic, ceea ce e foarte mult. Mai intai gandeste-te la asta si pe urma la cum intri in posesia banilor.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai auzit cam prost, numarul vizitatorilor fara conversii e egal cu ZERO. De la AdSense primesti cecuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a te intreba cum incasezi banii, afla ca trebuie sa investesti intii. Acele siteuri/bloguri facute gratuit nu aduc bani. Ci, numai cele platite. Iar daca nu ai succes...

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Mai multe informatii despre cum sa faci bani pe net aici : www.bani-pe-internet.net

| edy1thebest explică:

Nu prea inteleg procedeul!

| Emylian123 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe un site dar este foarte greu, dar noi putem sa te ajutam

| edy1thebest explică (pentru Emylian123):

Cu ce ma puteti ajuta?

| Lzr_Claudia_1987 a răspuns:

Eu am o problema cu Banne...rizer, va rog mult sa ma ajutati. este un tutorial insa nu e destul de explicit. dupa ce creez banerul cum il pot pune pe siteul meu de afiliat in cazul meu Fb?