| Mrme a întrebat:

Cred ca ati auzit de site-ul de socializare Tsu. Vreau sa va intreb, sa presupunem ca fac 100$,cum sunt virati banii? Eu mi-am facut cont si cand sa dau la emoticonul cu banca, unde iti spune cati bani ai, trebuia sa accept termenii si conditiile si dupa cum am tradus, ei nu sunt responsabili de comisionul ce are loc in functie de tara si intr-un fel imi este frica. Ps : nu am acceptat inca termenii si conditiile, ma gandeam sa nu mai intru pe acest Site. Asi vrea sa raspunda la aceasta intrebare doar cei ce au cont sau au ajuns deja in posesia banilor. Multumesc si nu uit de Fundita.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pe site poti sa intri, da sa nu te gandesti ca vei castiga bani!