| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Vreau să mă apuc de tranzacționare, fiindcă mă pasionează mult acest domeniu și vreau să fac un ban în plus, dacă se poate un ban mai mult, dacă mă înțelegeți. Am auzit de platforma „eToro". E bună de ceva platforma aia? Este serioasă și de încredere platforma? Dacă nu, ce alte platforme îmi puteți recomanda? Aș dori răspunsuri serioase și, dacă se poate, experiențe personale sau cunoștințe. Mersi.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu (banii făcuți cu) programarea, ai lăsat-o moale?

| GabiDumitrescu a răspuns:

EToro e si nu prea e ok. Despre ce sume discutam aici? Nu mai degraba ai rula niste bani pe zona crypto? Pe eToro au si crypto, dar e mai mult orientat pe partea de tranzactionare actiuni si are niste hibe...