| A4Tech1 a întrebat:

Salutari, cineva care a jucat pe plus500, va rog sa ma contacteze sau sa-mi raspunda! Deci am bagat la o tranzactie si s-a tot dus la vale. Am jucat pana acum doar din bonusul oferit de ei, dar am tot lasat tranzactia respectiva ca am spus poate totusi creste, si nu s-a intamplat, si am ajuns la val. Cont de -150lei. Acuma sunt nevoit/ obligat sa depun sa readuc contul la 0?

1 răspuns:
| Marinescu_Gabriel_1960 a răspuns:

Daca ai jucat pe cont demo vezi ca ai optiunea de reincarcare a contului, nu trebuie sa-l incarci tu, dar daca ai jucat pe bani reali ma mir ca ti-au mai permis sa joci dupa ce ai ajuns la zero, dupa cate stiu eu nu se poate asa ceva.