| kaTTsu a întrebat:

Astia de la Okazii sunt cei mai jegosi, stie cineva cum le pot face o reclamatie undeva sau cum dracu sa imi recuperez bani?
Povestea este simpla am avut un cont la ei, acum ceva timp si ei te lasa sa iti faci promovare in limita a cativa euro, ca sa intri in sold negativ si sa fii nevoit sa platesti daca vrei sa pui vreo oferta, ce este penibil ca te umfla de comisioane, dupa multe tranzactii reusite ma trezesc ca am sold negativ -21 de euro mi-a picat moaca, am lasat contul asa ca nu eram tampit sa bag 21 de euro vine 1 milion si ceva. Acum cateva zile mi-am facut iar cont la ei si inca au rahatul acela cu promovare gratuita in limita a cativa euro, am facut promovare constient ca ma vor umfla de comisioane, si nu mi-a placut o anumita poza si am sters-o apoi am pus alta m-am trezit ca numai pot sa o postez tranzactia si aveam si minus 6 euro in cont, eu nici macar nu am folosit 1 zi aceea promovare de 6 euro toate ca toate, am bagat 10 euro pe cont am pus iar alta oferta si m-am trezit dimineata cu minus -12 euro in cont dupa ce eu aveam 4 euro pe plus. ESTE PENIBIL!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeguri de oameni, astia se imbogatesc dupa urma ta si a lu altii
lasa-ti prostiile ca va fura altii care is mai "destepti"
Eu am muscat-o cu masina de cusut, mi-a zis sa bag in cont 2 mil, dupa ca mai trebuie sa bag 10 bun si dupa astea trebuia sa imi cumpere masina cu sute de mii de euro laughing cand sa imi dea banii, pauza laughing ia-l de inde nu-i.asta se numeste prostie, suntem atat de prosti si punem botu, iar altu ne fura pe la spate.cine stie cine iti ia tie bani laughing) Si cum sai faci reclamati? ca poate nu-i gasesti laughing ai auzit de firme fantoma? laughing si stai linistit ca nu esti numa tu in cazu asta, cine stie pe cati fura in halu asta
Oricum sper sa rezolvi ceva, ca ii cam naspa sa ramai fara bani
Eu nu te-am ajutat prea mult cu ce am scris, da vroiam sa iti zic ce am patit laughingam fost bou laughing

| kaTTsu explică (pentru anonim_4396):

Pai asta e frate ca ma apuca spumele i-as calca in picioare daca ar fi in fata mea, este penibil sa faci lucruri de toata jena, las-o dracu adica eu postez o tranzactie si nu imi place poza o sterg si pun alta pe urma ma anunta ca nu pot pune tranzactia deoarece am soldul negativ, PAI NORMAL CA IL AM NEGATIV daca acel sold a fost pentru aceeasi oferta, acum practic nu am vreo oferta activa si tot am soldul pe negativ, absolut penibil, si nu iti vine sa ii calci in picioare?