| ianis1231231 a întrebat:

Se mai gasesc in general nu neaparat intr-o anumita zona, terenuri agricole libere de peste 20ha de luat in arenda?
•Nu vreau raspunsuri de genul,, nu stim daca in zona ta se mai gasesc '' sau,, precizeaza zona'' ma intereseaza in general in Romania daca se mai gasesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Se mai gasesc... terenuri agricole libere de peste 20ha de luat in arenda? in general in Romania daca se mai gasesc"

răspuns final și hotărât: DA

| ianis1231231 explică (pentru sierra1):

Mersi.Eu as vrea sa ma extind sa pun si grau porumb...etc la camp si sa am 200ha 300. In prezent ma ocup cu legumicultura, adica stiu cu ce se mananca agricultura

| sierra1 a răspuns (pentru ianis1231231):

Am ințeles. Baftă mai departe!