| anonim_4396 a întrebat:

Se pune problema in felul urmator : cineva din strainatate, imi trimite o suma de bani considerabila, in contul meu. Acesta poate sa impuna anumite reguli pentru mine cand voi dori sa scot banii din cont? De ex : sa scot banii dupa un anumit timp...?

Răspuns Câştigător
| Karbox a răspuns:

Nu poate impune NIMIC. Dupa ce iti trimite banii sunt AI TAI. Fara limite.

2 răspunsuri:
| PyKaciu a răspuns:

Nu poate impune nimic. Ia`ti banii omule!

| Asadarsiatat a răspuns:

Nup, ai tai sunt. poti sa ii scoti oricand. Daca, contul este facut pe numele tau, adica esti titular, nu are ce sa.ti faca. daca e contul lui iti poate bloca baniibig grin