| HwaEunHee24 a întrebat:

Stie cineva daca clientii VIP ai magazinului Takko au reducere pe 8, 9 si 10 martie?

Răspuns Câştigător
| xCrazyWolf a răspuns:

Daca ai primit acele cupoane da ai! Eu chiar azi le-am folosit, mi-au venit pe mail, si 1 cupon il puteai pune la 1 produs. Deci, pana maine grabestete si folosestelebig grin

1 răspuns:
| Valentin_Pistrui_1992 a răspuns:

Pot folosit doar reducerea de 30%? la un singur produs? aveti idee? Sau sunt in crestere...de ex. 15% la primul produs, 20% la al 2-lea...etc.