| Bursache a întrebat:

Stie cineva daca poti castiga ceva banuti daca ai un site de prezentare de produse? Adica vizitatorii intra pe site si pentru ca ei au dat click, in contul tau sa intre ceva bani nu conteaza cat. Daca DA, cum se poate face, detalii va rog. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| orifseverin a răspuns:

Iti poti pune reclame Google Adsense de exemplu pe site-ul tau si vei primi cativa centi pentru fiecare click primit pe acele reclame. Cand suma totala ajunge la 70 euro o sa ti-i trimita Google prin Western Union.