| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu e trecuta adresa in extrasul de cont la BCR?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu avem idee, dar maine te duci la ei si îi intrebi.

| Mopmop a răspuns:

Daca ai un extras de cont care demonstreaza ca ai 10 milioane euro in cont si il pierzi, ai vrea sa fie adresa ta trecuta pe el?

| t030r a răspuns (pentru Mopmop):

Am nevoie la casa pariurilor pentru cont online. Am buletinul, cardul dar imi trebuie si o dovada a adresei, factura de utilitati pe numele meu nu am si atunci am nevoie de extras cu adresa.

| Mopmop a răspuns (pentru t030r):

Suna la banca si spune-le sa iti trimita pe adresa ta un extras de cont.