| cristi4455 a întrebat:

Stie cineva mai multe detalii despre compania "Lr health & beauty" am auzit recent despre ea si au încercat sa ma "recruteze" si pe mine, am făcut niște căutări si imi miroase a sistem piramidal, oamenii recunosc ca sunt un mlm, dar sustin sus si tare ca e diferența intre mlm si un sistem piramidal, a avut cineva experiență cu aceasta companie?

1 răspuns:
| Ovd9621 a răspuns:

Da exact, e sistem piramidal, prima data cand intri trebuie sa achizitionezi niste produse (
In jur de 200€) iar pe urma la randul tau trebuie sa recrutezi alte pers... Eu cred ca este destul de dificil sa ajungi sa castigi ceva din asta!