| Snufkin a întrebat:

Stiti localuri/baruri in BRASOV unde este nevoie de chelnerita sau femeie de serviciu? ori de bona pentru copii 5-10 ani ca part time job? dau funda ( PS: ma si ocup de facut arta digitala pentru oricine are nevoie )

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca faci arta digitala la modul serios, e pacat sa iti irosesti timpul si energia cu treburi de-astea pentru muritorii de rind. Ai un portofoliu, ceva?

| Snufkin explică (pentru GabiDumitrescu):

O fac la modul serios doar ca daca nu-mi da nimeni o tema sa fac lenevesc rolling on the floor am toate creatiile pe deviantart dar o sa le printez cand o sa vin acasa.

| AxelBv a răspuns:

Incearca la barurile de pe Republicii, sau daca nu in Rockstadt. Cautau acum ceva timp sa angajeze.

| Snufkin explică (pentru AxelBv):

Mersi mersi big grin!

| AxelBv a răspuns (pentru Snufkin):

Sau arunca un ochi aici: http://goo.gl/ti8sg.
Daca ai peste 18 ani poti incerca joburi in call center-uri.

| Snufkin explică (pentru AxelBv):

Eh aici e vorba de 18- rolling on the floor

| AxelBv a răspuns (pentru Snufkin):

Ar mai fi varianta de impartit pliante sau sondaje. La sondaje stiu ca se poate lua pana la 50 lei/sondaj de 25 intrebari.