| 1Anonim111 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie unde sunt cereri de mici servicii online sau whatever pe care tu poti sa le faci sa obtii bani?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nimeni nu te plateste doar ca sa stai acasa si sa dai click, click, toate sunt promisiuni scam, adica escrocherii.
Iar cele care chiar dau bani dau sume de nimic.
Solutia este angajarea si capatarea vechimii in munca, pentru ca imbogatire de asta peste noapte de pe urma unor aplicatii dezvoltate de altii sunt practic nule, cine se imbogateste cel care a creat aplicatia, doar nu e tampit sa dea bani altora gratuit pe ideea si munca sa.
Ca unii au facut bani nemuncind e altceva, au tras sforile dupa 89, acum e greu sa faci bani usor doar din aplicatii.
Asta daca nu cumva faci o aplicatie care sa si prinda la lume si sa castigi enorm cu ea, sunt cazuri, dar si aici intervine faptul ca sunt milioane de programatori actual, alta era in trecut cand existau 100 de pagini web alta e acum cand exista milioane.

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Găsești chestii gen: plimbat câinii, săpat grădina șamd. Interesează?

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai vreun skill îl poți vinde pe fiverr, nu îți garantează nimeni milioane la început, dar daca devii din ce in ce mai bun, poți fi platit frumușel... aaaa daca te și ții de treabă!

| Trixt3r a răspuns:

Ce iți place și ce știi sa faci pe PC?

Opțiuni sunt multe, de la jocuri PC pana la crearea de content.

Răspuns utilizator avertizat