| TwoSlicesPizza a întrebat:

Stiu ca la 13 nu ai voie cu carduri gen paypal dar ce card din asta online imi recomandati? ( paysafe sau paypal? )

Răspuns Câştigător
| MariusFD96 a răspuns:

Atat Paypal cat si Paysafe lucreaza doar online. Recomand paysafe fiind mai simplu si este destul de efiecient.

| TwoSlicesPizza explică (pentru MariusFD96):

Ok mersi de parere, dar stiu ca sunt online si nu carduri eu m-am referit cand am zis card ca sunt "carduri" online si nu reale.

| TwoSlicesPizza explică (pentru MariusFD96):

Am o intrebare iti trebuie card ca sa poti folosi bani de pe paysafe? ca un tip mi-a zis ca-ti trebuie ma refer sa poti cumpara online nu cu bani in mana.

| MariusFD96 a răspuns (pentru TwoSlicesPizza):

Ca sa poti cumpara online prin paysafe nu iti trebuie card. Iti trebuie card doar ca sa scoti banii din paysafe iar asta e ceva mai complicat ca trebuie sa te duci sa iti faci cont pe un alt site, iti ia un comision. Ma rog. Deci nu iti trebuie card ca sa faci cumparaturi online prin paysafe. Iti extrage suma direct din contul de paysafe. happy

| TwoSlicesPizza explică (pentru MariusFD96):

Ms cred ca tipu ala avea 10 ani si habar navea cei ala.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Paypalul nu are card, este un fel de banca online si lucraeza numai cu cont online.