| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti afectati de criza?

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Da eu sunt foarte afectata... fata de anul trecut nunta mea ma va costa in plus cu 10.000 ron, pentru ca a crescut euro ffff mult

9 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Eu una nu sunt afectata intr-o mare masura deoarece primesc bursa si ma descurc...in schimb familia mea e afectata.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu una nu sunt pentru ca ma sponsorizeaza ink parintii si nici ei nu sunt afectati prin criza asta noi trecem foarte usorsadsadsad

| optimista_5827 a răspuns:

Clar. scad salariilesad

| Darry a răspuns:

Toata lumea e afectata de criza.......mai mult sau mai putin.

| viorel2c a răspuns:

Da

| gege a răspuns:

Eu nu sunt, dar cei din jurul meu dasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt chiar tavalita de aceasta criza nu doar doborata. poate cineva mai putin afectat va dori sa ma ajute familia mea e formata din mama33ani tata37ani 1 copil de 8 ani si unul de 16luni.multumesc

| Simon a răspuns:

Nu

| andrada005 a răspuns:

Poi cred ca majoritatea st mai mult decat afectati...am o situatie buna...de fapt familia mea... dar se putea si mai bine...deci cat de cat criza ma afecteaza si pe me...