| anca2903 a întrebat:

Sunteti afectati de depresia de sezon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, de obicei sunt prea ocupata pentru asa ceva.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce depresie de sezon?!
Eu astept VARA! laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Da pentru simplul fapt ca am racit si muncesc mult...in rest ar fi ok...stiu ca trebuie sa fie si toamna...nu se poate sari peste acest anotimp...peste ploi...cu atit e mai mare buciria zilelor seninehappy

| StarDust a răspuns:

Cand este foarte nasol afara gen ploaie si etc ma cam deprima putin dar trece repede. oricum urasc anotimpu' rece!

vreau sa vina vara!

| Bishop a răspuns:

Nuuu, in niciun caz laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu chiar.

| Ruxy a răspuns:

Daaaaaa crying Help me cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu simt asa...niste chestii...sa fie depresia asta de care spui tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La ce program încărcat am, nu cred că reușesc curând să fac cunoștință cu depresia de sezon.
Pa, pa.