| Andreiws a întrebat:

Știe cineva cum pot lua legătura cu un angajat de la revolut care sa îmi rezolve și mie o problema cu niște bani trimiși În alt cont

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intri pe site-ul lor la "Customer service " si-i suni in UK:
Trebuie sa vorbesti fluent si clar in engleza, ca sa le spui ce ai facut si ce ai nevoie de la ei, ca altfel nu sta nimeni la discutie cu tine.

Uite aici:
https://www.revolut.com/en-MT/contact-us

Vezi cand iti folosesti carduri de la diversi ciudati, in loc sa folosesti un card bancar romanesc?
Cat de simplu era acum sa suni la banca in tara si sa ceri oprirea si recuperarea platii...
Dar nu-i nimic, asa inveti!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un angajat nu poate să intre în conturi să ia de acolo banii și să ți-i returneze ție.