| danyella12 a întrebat:

Unde s-ar castiga mai bine ca: designer vestimentar, prezentator la tv, maneger sau fotomodel? sau nu stiu altceva frumos

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam la toate castigi la fel...
dar iti dau un sfat prietenesc! uita tu de chestiile astea,tine-te de scoala, si orienteaza-te spre niste meserii,, normale,,!
...nu esti singura care viseaza!

| lora3u a răspuns:

La noi in Romania, cel mai bine se castiga ca parlamentar! rolling on the floor In afara, se castiga bine ca orice happy daca mai ai si o diploma de studii superioare, deja poti sa spui "viata si acordeoane!"winking

| Graphee a răspuns:

Într-adevăr, dacă eşti un bun prezentator la TV, eşti foarte bine plătit. Şi designer, este o meserie frumoasă, dar dacă eşti cunoscut, eşti foarte bine plătit. Fotomodel, ca şi la designer, dacă eşti cunoscut, eşti plătit bine.

Baftă!

| iTami a răspuns:

Cum a zis {lora} in Romania se castiga cel mai bine ca parlamentar.dar dintre alea de sus,cel mai mult cred ca la TV,telenovele, emisiuni, mai ales emisuni.dar dac vrei sa devii ceva nu te opri din cauza banilor.eu ti-as recomanda ddesigner pentru ca necesita se desenezi si desenul e singura ARTa de la alea de sus.succes!

| Sclipiciii a răspuns:

Prezentator tv sau fotomodel

| MisDia a răspuns:

Eate frumos si compozitor de canteca.
Nustie cam iti place si tie. funda!

| Mangeyoku a răspuns:

Din ce ai zis cel mai bun e fotomodelu da trebuie sa fi frumoasa daca esti ce mai astepti?

| RenataAlesya a răspuns:

Asta depinde... poti castiga bine in toate meseriile, insa eu iti sugerezi sa devii ceea ce iti doresti cel mai mult, ppentru ca pe viitor sa ai o meserie care iti bvaplacea si toata munca depusa pentru acea meserie sa ti se para usoara...sa te simti bine. Mai bine nu te gandi labani, caci in toate meseriile poti face $$$$. Alege ceea ce te reprezinta:*

| gabriela123 a răspuns:

Eu cred ca ai castiga mai bine prezentator la tv