| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Astept pareri despre aceste doua banci. Momentan sunt la CEC Bank, am de gand sa plec de la ei. Care au cele mai mici comisioane din toate punctele de vedere adică între CEC Bank și BT24? Ținând cont ca BT24 au funcția cu plata telefonului aparate stradale de cafele și multe alte.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt pe BT24. Mai am conturi și la alte 3 bănci și pot să fac comparație. Au un soft prietenos și pot să fac ușor operații cu el.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Eu am BT24 si platesc doar 1 leu pe luna.SUNT FOARTE MULTUMIT!
Ma intereseaza sa am un cost cat mai mic.La comisioane BT sta cam prost:are comision de incasare cam aiurea, comision cam mare de transfer catre conturile altor banci.
Nu are comision daca depui sau retragi de la bancomat.