| boombestforevermyloving a întrebat:

Hei, TpU sigur ca voi credeti ca traiul din strainatate e mai bun decat cel din Romania.Am ocazia de a parasi tara pentru totdeauna si sa plec in Germania.Oare sa fac acest lucru astept multe raspunsuri si pareri. Tinand cont ca las totul in spate dar gandindu-ma la ce frumos e acolo nu stiu ce sa fac Multumesc

Răspuns Câştigător
| snake2015 a răspuns:

O sa iti fie foarte greu sa te obisnuiesti in Germania... Dar gandeste-te ca vei intalni si acolo persoane minunate care te vei imprieteni imediat cu ele. Si nu vei lasa totul in spate. Daca ai prieteni ei te vor intelege dar nu ve-ti pierde conexiunea ca exista internet! Deci eu iti spun ca nu e nimic de pierdut in a pleca din tara. Acolo vei incepe o noua experienta. Iti urez mult succes! happy Funda?

1 răspuns:
| Ammizzu a răspuns:

Depinde in ce tara pleci. In Germania normal este mai bun decat in Romania. In alte tari e mai prost dar in tarile din vest e mai bine