| AcceptMePplease a întrebat:

Vreau sa adaug un card pe paypal insa imi zice ca nu merge sau sa incerc mai incolo. Imi da eroare asta de vreo saptamana si am incercat sa pun si alt card si tot nu merge, pls help me.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai cel puțin 1€ pe card ca sa-l poți conecta la cont.
Dacă nu funcționează, trimite ticket la PayPal.

| AcceptMePplease explică (pentru anonim_4396):

Cred ca am vreo 100

| JustCosmin a răspuns:

Spune-ne exact ce eroare primesti. Sunt anumite carduri care nu pot fi adaugate in paypal. Incearca in special sa folosesti card VISA.

| AcceptMePplease explică (pentru JustCosmin):

E visa iar eraoare nu are un numar dar zice ca we cant reconize sau nu stiu cum car registration at this moment