| pufa_8908 a întrebat:

Vreau sa am buzele mai voluptoase? Ce tratemente naturiste care dau randament pot aplica? A aplicat cineva? A avut rezultate vizibile[am buzele foarte subtiri si le vreau mai groase pentru a fi mai senzuale, dar permanente nu prin machiaj]am auzit de lips glossurile cu menta nu sunt prea sigura de ele merita sa dau banii pe ele? Chiar sunt vizibile rezultatele?

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

A aparut un tratament la anew(avon)
pentru a da buzelor volum

add bia_coolgirl94

| friday a răspuns:

E un lipstick de la avon. scrie pe el plump-out. te dai cu el. si la inceput te ustura buzele... da' dup'aia se maresc.sunt mai voluptuase, asa cum vrei. da' nu e permanent.

| teaaa a răspuns:

Tratament naturist nu prea cred ca exista:) dar poti sa folosesti acelasi truc pe care il folosesc si make-up artistii pentru marirea buzelor doar din machiaj;

poate te ajuta:http://www.youtube.com/watch?v=9cKrlIdZ68g