| pufa_8908 a întrebat:

Ma obsedeaza o chestie am buzele foarte subtiri, vreau sa para mai voluptoase mai maricrying cand vad fetele ca au buzele grosute si frumoase sunt tare invidioasa si nu stiu ce sa faccrying la ce fel de tratamente care dau cu siguranta randament as putea sa apelez?cryingVa rog help mesad. as vrea niste produse naturiste care stiti ca dau suta la suta randament fara chirurgie plastica.sad

1 răspuns:
| saymoon a răspuns:

Nu stiu daca produse naturiste exista dar stiu ca gasesti pe la farmacie un produs care iti irita buzele usor pe margine si ti le face mai mari.Numai ca te pisca un pic pe buze...Intreaba la farmacie si sigur gasesti.