| AlexandrulS a întrebat:

Vreau sa imi fac un card sa pun bani lunar pe el la raiffeisen si ma intreb daca am niste avantaje ca sunt elev. ma refer la dobanda... sau spuneti-mi si mie un card care are dobanda mai mare bine inteles si comision michee hee

Răspuns Câştigător
| CoCoMona a răspuns:

Fa-ti card la ING - nu vei plati nici un fel de comision, in plus iti poti deschide apoi gratuit un cont de economii care iti ofera o dobanda de 5% pe an! Eu am un astfel de card si sunt foarte multumita, nu platesc nici un fel de comision!

7 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Chiar si serviciul Homebank este gratuit, poti muta banii din contul curent in cel de conomii si invers fara sa pierzi dobanda, in plus daca iti fixezi si plati recurente primesti si bonusuri pentru ca folosesti serviciul.

| AlexandrulS explică (pentru CoCoMona):

Eu vreau sa imi bag alocatia pe card de asta vreau cv sa ma avantajeze... mai bag si bani pe langa alocatie..ca asa imi faceam un depozit dar la el nu poti umbla sa bagi lunar.

| CoCoMona a răspuns (pentru AlexandrulS):

Pai de aceea ti-am sugerat ING, deoarece poti depune banii la bancomat, apoi usor ii poti muta intr-un cont de economii - unde poti pune si scoate bani cand vrei tu fara sa-ti pierzi dobanda.

| AlexandrulS explică (pentru CoCoMona):

Multumesc frumos pentru ajutor

| CoCoMona a răspuns (pentru AlexandrulS):

Cu placere oricand ai nevoie! O zi buna!