| Alei1111 a întrebat:

Vreau sa imi iau un an pauza intre liceu si facultate si sa calatoresc in Europa cu autorulota.Cum pot sa fac bani in timp ce fac asta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu ai nici varsta si nici permis si nici autorulota si vrei sa te plimbi prin Europa cu ea.
Esti amuzant!

| Superior a răspuns:

Vinzi hotdogi.

| Silwian a răspuns:

In canal de Youtube și povestești acolo le unde k
Mergi....smd!

| gellalbie4ever a răspuns:

Poți să vinzi mâncare sau înghețată din rulotă sau poți lucra remote..cred?

| gellalbie4ever a răspuns (pentru gellalbie4ever):

Îți trebuie permis totuși

| PRaPRa a răspuns:

Crypto.

| Draagoss a răspuns:

Nu băga în crypto, stocks, etc. Învață un skill (abilitate) de exemplu design grafic, marketing, vanzari, fotografie/videografie, etc. Sunt servicii care sunt usor de scalat care iti vor aduce bani multi. Durează ceva! Dar o să se merite.