| Nimeni10 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un cont revolut, e nevoie neaparat de alt card?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Revolut este un card bancar, deci NU se poate obtine asa cum vrei tu.

Fa-ti aplicatie la Revolut cu datele REALE si corecte si apoi vei primi cardul bancar personal.

| Violleta2O22 a răspuns (pentru Violleta2022):

Revin cu o precizare.
Stiu uneori multe prostii pe TPU, asa cum am facut si cu raspunsul de mai sus. Dar uneori nu prea inteleg intrebarile si scriu multe prostii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa il alimentezi cu bani da, ai nevoie si de un alt card.
daca vrei doar as primest bani de la altcineva atunci nu ai neaparat nevoie de alt card.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

Doar că nu poți pune bani pe el ca pe un card normal, la bancomat. Trebuie să ți-i transfere altcineva.