| 1stea a întrebat:

Vreau sa-mi fac un card. pentru a cumpara diferite lucruri de pe net si pentru a paria online. ce imi trebuie, si la ce banca e cel mai bine sa-mi fac?

Răspuns Câştigător
| rserpu a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin happy. ergi la ei si le zici ca vrei card aferent unui cont. Le zici ca vrei un card de $ sau de Euro ori de Lei. Daca vrei in $, iar tu nu ai cont in $, atunci le zici sa-ti faca un cont in $ si in acelasi timp sa-ti emita cardul aferent contului in $. Nu-i greu.

4 răspunsuri:
| 61n4 a răspuns:

Pai da. pariuri altceva bun nu faceai cu cardul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un card dar nustie cum ce-mi trebuie

| hiphopbeatz a răspuns:

Daca ai peste 18 ani la ING student si primesti 30 de lei daca faci 3 cumparaturi la mc/mall etc.

pace!

| 1stea explică:

As prefere sa imi fac card la BCR sau BRD. imi trebuie doar buletinul? si trebuie sa placesc, daca da cat?