| RealKing01 a întrebat:

Vreau să vând o boxă pe lajumate.ro,intrebarea este cum livrez boxa respectivă? Vine curierul?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suni la curier (recomand Fan Courier), te programeaza, o pui in cutie in asa fel incat sa fie protejata cu spuma si hartie, o sigilezi cu banda lata de scotch si ii spui datele tale si ale destinatarului soferului. Precizezei, deasemnea, ca plata se face la destinatar (ramburs). Daca-ti va veni inapoi vei plati doar transportul. E mai ieftin la posta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa o vinzi cuiva cu care te intalnesti si faceti schimbul de bani si marfa, ca risti ori sa nu primesti banii, ori sa te reclame ca nu i-ai trimis ce trebuie.

Răspuns utilizator avertizat