| senstein a întrebat:

Ziceti-mi ce sa fac ca sa fac rost de bani, orice va trece prin cap, e foamea si criza asta mare, si nu mai tine. Tot caut si nu gasesc nimic care sa-mi placa, idei, am nevoie de idei, in ce sa investesc niste bani dar sa-mi iasa cat de cat profit dupa. Lucrasem la un patron care avea un lant de magazine de haine dar a dat faliment, mergea bine, munceam zi si noapte dar eram multumit pana acum 2 saptamani.

Răspuns Câştigător
| Madutsilii_Madiyss_1997 a răspuns:

Baiii sincera sa fiu nici yoo nu stiu thinking si yoo as cam vrea sa fac niste banuti frumos dar... acum depinde daca ai minte! ca restul nu prea conteaza! daca ai sanatate si minte poti rezolva multe in viata asta!winking pentru ca nu banii ne fac pe noii ci noi facem baniiwinking

20 răspunsuri:
| Adib123 a răspuns:

Gaseste mai multe idei de afaceri pe http://3afaceri.blogspot.com/. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Vladone80 a răspuns:

Iti propun si eu o serie de idei de afaceri care sunt foarte usor de pus in practica la http://enciclopedia-afacerilor.com

| JBP a răspuns:

O sa iti dau o solutie pentru care o sa imi multumesti mai tarziu iti garantez ca e o firma serioasa si plateste la timp https://uinvest.com.ua/? amigosid=2138 Oricum e absolut gratis sa te inregistrezi si poti sa investesti incepand cu 20 de dolari bineinteles ca o sa poti sa investesti mult mai multi bani dar asta depinde de tine eu sunt cu ei de o jumatate de an si nu e nici o problema primesti banii lunar profitul depinde de la o actiune la alta variaza de la 10% la 20% lunar. Daca ai intrebari lasa-mi un mesaj aici sau pe blog. Te ajut cu placere. Mult succes

| senstein explică (pentru JBP):

Si ce-i asta? eu ce trebuie` sa fac?

| JBP a răspuns:

Salut. In primul rand scuze ca nu am raspuns mai devreme verific mai rar adresa pe care am contul TPU. Cu cea mai mare placere pot sa te ajut cu sfaturi si sa iti raspund la orice fel de intrebari in legatura cu uinvest. Eu am acum un profit lunar in jur de 30 de dolari sincer nu ii scot ii reinvestesc eu vreau sa ajung la cel putin 1000 $. Nu exista nici o problema de incredere acolo in orice moment poti sa iti scoti banii. Iti recomand un cont de Alertpay mai nou payza pentru ca sunt mult mai usor de facut tranzactiile si sunt gratis in schimb ce paypal ya ceva comision. Daca nu ai cont iti las un link aici https://www.alertpay.com/en/Default.aspx? gfalh2q%2fubxmxlzw6wzbka%3d%3d iar daca esti hotarat sa faci bani si iti faci un cont pe uinvest https://uinvest.com.ua/? amigosid=2138 contacteaza-ma pe messenger la free_my_tt scrie doar cine esti ca altfel nu dau accept. Mult succes

| BestHelper a răspuns:

Depinde ce esti dispus sa faci pentru banii astia

| AmZisCaMaJocCuTine a răspuns:

Joaca la loto poate iti surâde "norocu"rolling on the floor)

| senstein explică (pentru AmZisCaMaJocCuTine):

Nu joc la loto, joc la pariuri sportive, castig dar nu mult.

| crozbi a răspuns:

Te poti distra jucandu-te si castigand bani reali un joc de strategie in care nu este nevoie sa investesti ca sa poti retrage, gasiti de toate: politica, razboaie, arena, afaceri licitatii de companii din care puteti castiga bani.
Success.
Pentru inregistrare puteti accesa link-ul urmator: http://www.marketglory.com/strategygame/alexandru_1006

| crozbi a răspuns:

Te poti distra jucandu-te si castigand bani reali un joc de strategie in care nu este nevoie sa investesti ca sa poti retrage, gasiti de toate: politica, razboaie, arena, afaceri licitatii de companii din care puteti castiga bani.
Success.
Pentru inregistrare puteti accesa link-ul urmator: http://www.marketglory.com/strategygame/alexandru_1006

| Anonymous615KS a răspuns:

Eu zic sa te faci camatar..bagi bani, scoti si mai bine, e ca la loto. poti sa "castigi" azi, poti sa mori maine..really